Menu

EKIPA.

Tukaj smo za vas.

Od svojega trgovca z vozili pričakujete več, kot le izjemna vozila, kvaliteten servis in popolno skrb za stranke. Pričakujete osebni pristop, korekten nasvet in občutek, da vas trgovec posluša in razume. To je filozofija, ki ji sledimo vsi – popoln fokus na individualnega kupca, za katerega kar najbolje skrbi celotna ekipa, katere edino merilo je vaše zadovoljstvo.

PREDSTAVITEV EKIPE.

Spoznajte člane naše ekipe.

Vodstvo
Matjaž Poropat

direktor

 
E-mail: matjaz.poropat@avto-aktiv.si

Vladislav Urigelj

direktor prodaje

 
E-mail: lado.urigelj@avto-aktiv.si

Marketing
Seni Čatič

Marketing in CRM manager

Telefon: +386 4 28 11 405
E-mail: seni.catic@avto-aktiv.si

Računovodstvo
Branka Kobau

bilance

Telefon: +386 1 560 57 76
E-mail: branka.kobau@avto-aktiv.si

Vesna Žibert

blagajnik, knjigovodja

Telefon: +386 1 560 58 06
E-mail: vesna.zibert@avto-aktiv.si

Sonja Košir

knjigovodja

Telefon: +386 1 560 57 78
E-mail: sonja.kosir@avto-aktiv.si

Maja Vencelj

knjigovodja

Telefon: +386 1 560 57 68
E-mail: maja.vencelj@avto-aktiv.si

Zlatka Troha

knjigovodja

Telefon: +386 1 560 57 60
E-mail: zlatka.troha@avto-aktiv.si

IT oddelek
Juka Jurinič, ing. inf.

Direktor informatike

Telefon: +386 40 480 795
E-mail: juka.jurinic@avto-aktiv.si

Franci Rozman

informatik

Telefon: +386 1 560 57 77
E-mail: franci.rozman@avto-aktiv.si

AVTO AKTIV KRANJ.

Informacije
Informacije

info pult

Telefon: +386 4 28 11 405
E-mail: bmw@avto-aktiv.si

Prodaja vozil
Tomaž Debevec

vodja prodaje

Telefon: +386 41 699 291
E-mail: tomaz.debevec@avto-aktiv.si

Rok Likar

prodajni svetovalec BMW

Telefon: +386 51 212 969
E-mail: rok.likar@avto-aktiv.si

Tilen Druškovič

prodajni svetovalec BMW

Telefon: +386 51 687 064
E-mail: tilen.druskovic@avto-aktiv.si

Andrej Dekleva

Fleet & Corporate Sales

Telefon: +386 31 677 500
E-mail: andrej.dekleva@avto-aktiv.si

Servisni sprejem
Sašo Stoilov

vodja servisa

Telefon: +386 31 309 748
E-mail: saso.stoilov@avto-aktiv.si

Borut Belcijan

servisni svetovalec BMW

Telefon: +386 30 480 340
E-mail: borut.belcijan@avto-aktiv.si

Nadomestni deli in oprema
Alojz Povše

nadomestni deli in oprema

Telefon: +386 30 480 330
E-mail: alojz.povse@avto-aktiv.si

AVTO AKTIV KOPER.

Informacije
Petra Kačič Bratož

administrator

Telefon: +386 5 62 03 235
E-mail: koper@avto-aktiv.si

Prodaja vozil
Sebastjan Horvat

prodajni svetovalec BMW

Mobitel: +386 40 129 154
E-mail: sebastjan.horvat@avto-aktiv.si

Servisni sprejem
Peter Stres

servisni svetovalec BMW

Telefon: +386 5 620 32 40
Mobitel: +386 30 480 310
E-mail: peter.stres@avto-aktiv.si

Alen Halilovič

servisni svetovalec BMW

Telefon: +386 5 620 32 40
Mobitel: +386 65 601 899
E-mail: alen.halilovic@avto-aktiv.si

Vili Zore

direktor poprodaje

Telefon: +386 41 407 873
E-mail: vili.zore@avto-aktiv.si

Nadomestni deli in oprema
Marko Kirn

nadomestni deli in oprema

Telefon: +386 5 620 32 41
E-mail: marko.kirn@avto-aktiv.si

AVTO AKTIV TRZIN.

Informacije in naročanje na servis
Info pult

splošne in servisne informacije

Telefon: +386 1 560 58 00
E-mail: info@avto-aktiv.si

Jasna Radovan

servisne informacije in naročanje na servis

Telefon: +386 1 560 58 00
E-mail: jasna.radovan@avto-aktiv.si

Vesna Starič

servisne informacije in naročanje na servis

Telefon: +386 1 560 58 00
E-mail: vesna.staric@avto-aktiv.si

Administracija
Ula Zupan Ševo

administratorka

Telefon: +386 1 560 57 69
E-mail: info@avto-aktiv.si

Prodaja vozil
Jure Poljak

vodja prodaje

Telefon: +386 30 721 611
E-mail: jure.poljak@avto-aktiv.si

Primož Marinšek

diplomatic sales

Telefon: +386 70 269 269
E-mail: primoz.marinsek@avto-aktiv.si

Klemen Jevšnik

prodaja vozil SUZUKI

Telefon: +386 51 609 013
E-mail: klemen.jevsnik@avto-aktiv.si

Robert Mrvar

nabavni referent, rabljena vozila

Telefon: +386 51 371 251
E-mail: robert.mrvar@avto-aktiv.si

Servisni sprejem
Vili Zore

direktor poprodaje

Telefon: +386 41 407 873
E-mail: vili.zore@avto-aktiv.si

Gregor Duša

vodja servisa

Telefon: +386 31 679 255
E-mail: gregor.dusa@avto-aktiv.si

Aljaž Milanič

servisni sprejemnik

Telefon: +386 1 560 58 02
Mobitel: +386 30 480 390
E-mail: aljaz.milanic@avto-aktiv.si

Jure Krašovec

servisni sprejemnik

Telefon: +386 40 120 627
E-mail: jure.krasovec@avto-aktiv.si

Matej Zalokar

servisni sprejemnik

Telefon: +386 1 560 58 00
E-mail: matej.zalokar@avto-aktiv.si

Oliver Borojević

servisni sprejemnik

Telefon: +386 1 560 58 04
Mobitel: +386 65 602 323
E-mail: oliver.borojevic@avto-aktiv.si

Simon Grčar

servisni sprejemnik/cenitev škod

Telefon: +386 30 711 026
E-mail: simon.grcar@avto-aktiv.si

Nadomestni deli in oprema
Robert Gorjup

vodja prodaje nadomestnih delov

Telefon: +386 1 560 58 16
E-mail: robert.gorjup@avto-aktiv.si

Dušan Urh

nadomestni deli

Telefon: +386 1 560 58 16
Mobitel: +386 30 480 360
E-mail: dusan.urh@avto-aktiv.si

Gašper Prijatelj

nadomestni deli

Telefon: +386 1 560 58 28
Mobitel: +386 30 480 350
E-mail: gasper.prijatelj@avto-aktiv.si

Denis Milutin

nadomestni deli

Telefon: +386 1 560 58 28
Mobitel: +386 30 480 350
E-mail: denis.milutin@avto-aktiv.si

AVTO AKTIV, NOVA GORICA.

Informacije
Info pult

splošne in servisne informacije

Telefon: +386 05 850 25 08
E-mail: info.ng@avto-aktiv.si

Edita Petrovčič

splošne in servisne informacije

Telefon: +386 05 850 25 08
E-mail: edita.petrovcic@avto-aktiv.si

Prodaja vozil
Jože Ipavec

prodajni svetovalec TOYOTA

Telefon: +386 5 330 60 74
Telefon: +386 5 330 60 71
Mobitel: +386 41 382 670
E-mail: joze.ipavec@avto-aktiv.si

Suzana Mozetič

prodajni svetovalec TOYOTA

Mobitel: +386 65 601 345
E-mail: suzana.mozetic@avto-aktiv.si

Elis Ličen

prodajni svetovalec BMW

Telefon: +386 5 850 25 01
Mobitel: +386 40 286 387
E-mail: elis.licen@avto-aktiv.si

Servisni sprejem
Janez Saje

servisni svetovalec TOYOTA

Telefon: +386 5 330 60 73
Mobitel: +386 51 338 950
E-mail: janez.saje@avto-aktiv.si

Egon Savnik

servisni svetovalec BMW

Telefon: +386 5 850 25 03
E-mail: egon.savnik@avto-aktiv.si

Vili Zore

direktor poprodaje

Telefon: +386 41 407 873
E-mail: vili.zore@avto-aktiv.si

Nadomestni deli
Erik Marušič

svetovalec za nadomestne dele

Telefon: +386 5 850 25 02
E-mail: erik.marusic@avto-aktiv.si

AVTO AKTIV BTC CITY, LJUBLJANA.

Informacije
Info pult

Telefon: +386 41 979 089
E-mail: mini@avto-aktiv.si

Prodaja vozil
Din Beriša

vodja prodaje MINI

Telefon: +386 41 979 089
E-mail: din.berisa@avto-aktiv.si