Menu

EKIPA.

Tukaj smo za vas.

Od svojega trgovca z vozili pričakujete več, kot le izjemna vozila, kvaliteten servis in popolno skrb za stranke. Pričakujete osebni pristop, korekten nasvet in občutek, da vas trgovec posluša in razume. To je filozofija, ki ji sledimo vsi – popoln fokus na individualnega kupca, za katerega kar najbolje skrbi celotna ekipa, katere edino merilo je vaše zadovoljstvo.

PREDSTAVITEV EKIPE.

Spoznajte člane naše ekipe.

Vodstvo
Matjaž Poropat

direktor

E-mail: matjaz.poropat@avto-aktiv.si
 

Vladislav Urigelj

direktor prodaje

E-mail: lado.urigelj@avto-aktiv.si
 

Gregor Duša

vodja servisa Kranj in Trzin

Telefon: +386 31 679 255
E-mail: gregor.dusa@avto-aktiv.si
 

Vili Zore

vodja servisa Koper

Telefon: +386 41 407 873
E-mail: vili.zore@avto-aktiv.si
 

Danilo Kacin

vodja servisa Nova Gorica

Telefon: +386 30 480 370
E-mail: danilo.kacin@avto-aktiv.si
 

Marketing
Seni Čatič

Marketing in CRM manager

Telefon: +386 4 28 11 405
E-mail: seni.catic@avto-aktiv.si

Kristina Skrbinšek

asistentka v marketingu

E-mail: kristina.skrbinsek@avto-aktiv.si
 

Računovodstvo
Branka Kobau

bilance

Telefon: +386 1 560 57 76
E-mail: branka.kobau@avto-aktiv.si

Tadeja Bizjak

blagajnik, knjigovodja

Telefon: +386 1 560 58 06
E-mail: tadeja.bizjak@avto-aktiv.si

Sonja Košir

knjigovodja

Telefon: +386 1 560 57 78
E-mail: sonja.kosir@avto-aktiv.si

Maja Vencelj

knjigovodja

Telefon: +386 1 560 57 68
E-mail: maja.vencelj@avto-aktiv.si

Jani Borjančič

kontroling

E-mail: jani.borjancic@avto-aktiv.si

Tina Gole

vodja računovodstva

E-mail: tina.gole@avto-aktiv.si

AVTO AKTIV KRANJ.

Informacije
Tanja Šircelj

info pult

Telefon: +386 4 28 11 405
E-mail: tanja.sircelj@avto-aktiv.si

Špela Pavlin

info pult

Telefon: +386 4 28 11 405
E-mail: spela.pavlin@avto-aktiv.si

Prodaja vozil
Tomaž Debevec

vodja prodaje

Telefon: +386 41 699 291
E-mail: tomaz.debevec@avto-aktiv.si

Rok Likar

prodajni svetovalec BMW

Telefon: +386 51 212 969
E-mail: rok.likar@avto-aktiv.si

Mitja Šircelj

prodajni svetovalec BMW

Telefon: +386 51 636 939
E-mail: mitja.sircelj@avto-aktiv.si

Andrej Dekleva

Fleet & Corporate Sales

Telefon: +386 31 677 500
E-mail: andrej.dekleva@avto-aktiv.si

Servisni sprejem
Jure Krašovec

servisni svetovalec BMW

Telefon: +386 40 120 627
E-mail: jure.krasovec@avto-aktiv.si

Dejan Kohek

servisni svetovalec BMW

Telefon: +386 30 481 000
E-mail: dejan.kohek@avto-aktiv.si

Tilen Druškovič

servisni svetovalec BMW

Telefon: +386 51 687 064
E-mail: tilen.druskovic@avto-aktiv.si

Miha Fajon

servisni svetovalec BMW

Telefon: +386 40 429 429
E-mail: miha.fajon@avto-aktiv.si

Gregor Duša

vodja servisa Kranj in Trzin

Telefon: +386 31 679 255
E-mail: gregor.dusa@avto-aktiv.si

Nadomestni deli in oprema
Alojz Povše

nadomestni deli in oprema

Telefon: +386 30 480 330
E-mail: alojz.povse@avto-aktiv.si

AVTO AKTIV KOPER.

Informacije
Ana Umer

informacije

Telefon: +386 5 62 03 235
E-mail: koper@avto-aktiv.si

Prodaja vozil
Danijel Goja

vodja prodaje

Mobitel: +386 41 410 456
E-mail: danijel.goja@avto-aktiv.si

Sebastjan Horvat

prodajni svetovalec BMW

Mobitel: +386 40 129 154
E-mail: sebastjan.horvat@avto-aktiv.si

Frenk Riemer

prodajni svetovalec OPEL

Mobitel: +386 30 710 266
E-mail: frenk.riemer@avto-aktiv.si

Anej Rabič

prodajni svetovalec OPEL

Mobitel: +386 5 620 32 47
E-mail: anej.rabic@avto-aktiv.si

Servisni sprejem
Petra Kačič Bratož

servisna svetovalka BMW

Telefon: +386 5 62 03 240
E-mail: petra.kacic.bratoz@avto-aktiv.si
 

Vili Zore

vodja servisa Koper

Telefon: +386 41 407 873
E-mail: vili.zore@avto-aktiv.si
 

Dado Skulič

vodja kleparske delavnice

E-mail: dado.skulic@avto-aktiv.si

Matic Medved

servisni svetovalec BMW

Telefon: +386 5 620 32 40
Mobitel: +386 30 480 320
E-mail: matic.medved@avto-aktiv.si

Anže Radkovič

servisni svetovalec OPEL

Telefon: +386 40 125 358
E-mail: anze.radkovic@avto-aktiv.si
 

Mateja Grlj

servisni sprejem, kleparsko-ličarska delavnica

E-mail: mateja.grlj@avto-aktiv.si

Nadomestni deli in oprema
Marko Kirn

nadomestni deli in oprema

Telefon: +386 5 620 32 41
E-mail: marko.kirn@avto-aktiv.si

AVTO AKTIV TRZIN.

Informacije in naročanje na servis
Info pult

splošne in servisne informacije

Telefon: +386 1 560 58 00
E-mail: info@avto-aktiv.si

Jasna Slivniker

servisne informacije in naročanje na servis

Telefon: +386 1 560 58 00
E-mail: jasna.slivniker@avto-aktiv.si

Vesna Starič Selimanović

servisne informacije in naročanje na servis

Telefon: +386 1 560 58 00
E-mail: vesna.staric@avto-aktiv.si

Katja Jevšnik

servisne informacije in naročanje na servis

Telefon: +386 1 560 58 00
E-mail: katja-jevsnik@avto-aktiv.si

Administracija
Ula Zupan Ševo

referent v prodaji

Telefon: +386 1 560 57 69
E-mail: ula.zupan@avto-aktiv.si

Prodaja vozil
Jure Poljak

vodja prodaje

Telefon: +386 30 721 611
E-mail: jure.poljak@avto-aktiv.si

Primož Marinšek

diplomatic sales

Telefon: +386 70 269 269
E-mail: primoz.marinsek@avto-aktiv.si

Klemen Jevšnik

prodajni svetovalec

Telefon: +386 51 609 013
E-mail: klemen.jevsnik@avto-aktiv.si

Primož Fugger

prodajni svetovalec

Telefon: +386 40 808 256
E-mail: primoz.fugger@avto-aktiv.si

Robert Mrvar

nabavni referent, rabljena vozila

Telefon: +386 51 371 251
E-mail: robert.mrvar@avto-aktiv.si

Damijan Pibernik

prodaja rabljenih vozil

Telefon: +386 40 657 100
E-mail: damijan.pibernik@avto-aktiv.si

Servisni sprejem
Aljaž Milanič

servisni svetovalec

Telefon: +386 1 560 58 02
Mobitel: +386 30 480 390
E-mail: aljaz.milanic@avto-aktiv.si

Daniel Malus Luna

servisni svetovalec

Telefon: +386 1 56 05 804
Mobitel: +386 65 602 323
E-mail: daniel.malus@avto-aktiv.si

Simon Grčar

servisni svetovalec/cenitev škod

Telefon: +386 30 711 026
E-mail: simon.grcar@avto-aktiv.si

Matej Zalokar

servisni sprejem kleparsko-ličarska popravila

Telefon: +386 1 560 58 00
E-mail: matej.zalokar@avto-aktiv.si

Blaž Žerovnik

servisni svetovalec

Telefon: +386 1 56 05 774
Mobitel: +386 40 788 130
E-mail: blaz.zerovnik@avto-aktiv.si

Gregor Duša

vodja servisa Kranj in Trzin

Telefon: +386 31 679 255
E-mail: gregor.dusa@avto-aktiv.si
 

Nadomestni deli in oprema
Robert Gorjup

vodja prodaje nadomestnih delov

Telefon: +386 1 560 58 16
E-mail: robert.gorjup@avto-aktiv.si

Gašper Prijatelj

nadomestni deli

Telefon: +386 30 480 350
E-mail: gasper.prijatelj@avto-aktiv.si

Dušan Urh

nadomestni deli

Telefon: +386 1 560 58 16
Mobitel: +386 30 480 360
E-mail: dusan.urh@avto-aktiv.si

Denis Grkman

nadomestni deli

Telefon: +386 1 560 58 28
E-mail: denis.grkman@avto-aktiv.si
 

AVTO AKTIV, NOVA GORICA.

Informacije
Info pult

splošne in servisne informacije

Telefon: +386 05 850 25 08
E-mail: info.ng@avto-aktiv.si

Edita Petrovčič

splošne in servisne informacije

Telefon: +386 05 850 25 08
E-mail: edita.petrovcic@avto-aktiv.si

Prodaja vozil
Bojan Vasić

prodajni svetovalec TOYOTA

Telefon: +386 41 382 670
E-mail: bojan.vasic@avto-aktiv.si

Suzana Mozetič

prodajni svetovalec TOYOTA

Mobitel: +386 65 601 345
E-mail: suzana.mozetic@avto-aktiv.si

David Černigoj

prodajni svetovalec BMW

Telefon: +386 40 416 060
E-mail: david.cernigoj@avto-aktiv.si

Servisni sprejem
Janez Saje

servisni svetovalec TOYOTA

Telefon: +386 5 330 60 73
Mobitel: +386 51 338 950
E-mail: janez.saje@avto-aktiv.si

Egon Savnik

servisni svetovalec BMW

Telefon: +386 5 850 25 03
E-mail: egon.savnik@avto-aktiv.si
 

Erik Lovrečič

servisni svetovalec BMW

Telefon: +386 5 850 25 08
Mobitel: +386 30 334 366
E-mail: erik.lovrecic@avto-aktiv.si

Danilo Kacin

vodja servisa Nova Gorica

Telefon: +386 30 480 370
E-mail: danilo.kacin@avto-aktiv.si

Nadomestni deli
Erik Marušič

svetovalec za nadomestne dele

Telefon: +386 5 850 25 02
E-mail: erik.marusic@avto-aktiv.si